Kodėl reikia dažyti automobilį?

Pirmą kartą automobilis nudažomas gamykloje, kurioje įgauna savo pradinę spalvą. Tačiau automobilis žmogui tarnauja ne vienerius metus, todėl dažnai dar bent vieną kartą gyvenime automobilis būna dažomas arba visai perdažomas.

Automobilių dažymas reikalingas, kai norite automobilį remontuoti po auto įvykio. Taip pat automobilis perdažomas dėl korozijos poveikio. Bėgant laikui ant automobilio atsiranda kėbulo dažų dangos pažeidimų, kurie paspartina korozijos židinių atsiradimą. Dažnai atliekamas dalinis pažeistos kėbulo vietos dažymas. Būna situacijų, kad automobilio savininkas tiesiog nori pakeisti automobilio spalvą, todėl jį perdažo. Kai kurie vairuotojai savo automobilius dažo dėl prastos jų estetinės išvaizdos, tai yra įvairių įbrėžimų, įdubimų ir panašiai.

Automobilių dažymas yra teisingas pasirinkimas, tik tai reikia atlikti tinkamai ir profesionaliai. Automobilių dažymo profesionalai žino, kaip paruošti automobilį dažymui. Automobilio kėbulas turi būti išlygintas, nugruntuotas bei sutvarkyti visi korozijos šaltiniai. Dažymo specialistai žino, kokias medžiagas naudoti ir kaip jas tepti.

Nusprendus dažyti automobilį būtina apgalvoti, ar norite perdažyti visą automobilį, ar tik pažeistą dalį. Dažant visą automobilį, jis atsinaujina ir yra padengiamas vienodos spalvos dažais. Dažant tik vieną automobilio dalį, tai būna pigiau, tačiau tuomet reikia atsakingai ir atidžiai rinktis dažus, kad nesiskirtų atspalvis. Taip pat, dažant kitas automobilio dalis reikia jas apklijuoti, kad jų neapdažyti, o po dažymo patartina visą automobilį nupoliruoti, nes po dažymo gali matytis, kad dalis automobilio labiau blizgės už likusiąją.

Automobilio dažus galite pasirinkti pagal jo spalvos kodą arba maišyti dažus pagal kokios nors detalės spalvą. Automobilio spalva blunka nuo saulės, todėl jeigu dažote automobilį ryškia gamykline spalva, tai automobilio dažyta dalis gali ženkliai skirtis nuo pablukusios automobilio dalies. Dažyti gamykline automobilio spalva geriausia tuomet, kai perdažomas visas automobilis arba dažomas vos kelių metų senumo automobilis.

Patariame automobilio dažymą patikėti šios srities specialistams. Dažant pas specialistus Jums nereikės rūpintis įrankiais ir visais paruošimo dažymui darbais, kovoti su dulkėmis ar galvoti, kaip džiovinti automobilį.

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Kaip atpažinti potvynio apgadintą automobilį?

Kai perkate naudotą automobilį, dažnai susiduriate tarsi su loterija. Pardavėjai ne viską pasako ir galite įsigyti automobilį, į kurį dar teks nemažai investuoti. Automobilių servisas Vilniuje visada gali Jums padėti prieš nusprendžiat – pirkti ar nepirkti automobilį. Nepatingėkite apžiūrėti automobilį autoservise ir taip išvengsite didesnių nuostolių, kuriuos patirtumėte vėliau kreipdamiesi į automobilių servisus.

Žiniasklaidoje dažnai matoma, kad kitose pasaulio valstybėse įvyksta daug įvairių nelaimių ir katastrofų. Potvyniai, uraganai – tai priežastys, kodėl automobiliai būna sugadinti. Po šių nelaimių daugelis apgadintų automobilių būna nepataisomi, kiti panaudojami, kaip detalių „donarai“, o nemaža dalis patenka į naudotų automobilių rinką. Taigi, yra nemaža galimybė, kad galite įsigyti automobilį, kuris buvo apgadintas stichinių nelaimių.

Prieš perkant automobilį patariame stebėti spaudą, ar neįvyko kur nors kokia nelaimė. Dažnai po tokių nelaimių rinkoje pasirodo pardavėjai, kurie siūlo pigesnius, bet „idealios būklės“ automobilius. Skelbimuose tikrai nerasite, kad automobilis buvo skendęs. Visuomet būkite atidūs rinkdamiesi automobilius iš kitų šalių.

Vandens pažeisti automobiliai dažnai turi elektronikos ir kitų komponentų problemų, be to yra tikimybė, kad ateityje išplis korozijos židiniai plika akimi nematomose vietose. Sunku nuspėti „iš akies“, ar automobilis buvo nukentėjęs nuo gamtos stichinių nelaimių, todėl turite būti ne tik atsargūs ir atidūs, bet ir pasinaudoti automobilių servisų paslaugomis.

Norime duoti kelis patarimus, kaip atpažinti potvynio apgadintą automobilį:

· Visuomet patikrinkite kilimėlius ir kas slepi jo jais. Jeigu po kilimėliais drėgna ar dumblina yra tikimybė, kad Jums siūlo skendusį automobilį.

· Apžiūrėkite sėdynių tvirtinimo varžtus. Atkreipkite dėmesį, ar jie nėra pažeisti, ar neatrodo, kad būtų išsukti.

· Patikrinkite sėdynes. Iš automobilio sėdynės yra išimamos tik tuomet, jei norima išdžiovinti po jojomis esančią dangą. Jeigu automobilis anksčiau buvo sveikas, tai sėdynės tikrai neturėtų būti judinamos.

· Patikrinkite žibintus. Žibintų keitimas nemažai kainuoja, tai gali būti, kad jie nebuvo keisti ir juose dar likę vandens ar kitų žymių, išduodančių apie skendimą.

· Apžiūrėkite sunkiai išvalomas vietas po variklio dangčiu ar bagažinėje. Galite aptikti pelėsį ar vandens nuosėdų žymių. Potvynio neapgadintame automobilyje tokių dalykų nerastumėte.

· Pastebėkite varžtų spalvą. Jeigu kai kurie varžtai yra kitos spalvos, tai ženklas, kad jie buvo keisti dėl rūdžių.

· Patikrinkite gumines detales, ar jos nebuvo neseniai pakeistos. Gumines detales keičia norint išdžiovinti automobilį.

Taigi, tai yra keletas patarimų, kaip savarankiškai patikrinti, ar automobilis nebuvo skendęs. Tačiau automobilių servisas Vilniuje tikrai žino, ką reikia daryti, kad išsiaiškintumėte, ar automobilis buvo apgadintas gamtos stichinių nelaimių. Siūlome prieš perkant automobilį, jį patikrinti autoservise.

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA