Kėbulo remontas

Kėbulo remontas

Kėbulo remontas

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Saugumas kelyje – vienas dažniausiai akcentuojamų aspektų vairuotojams, tačiau kad ir kaip norėtume, nelaimingų atsitikimų kelyje vis dar nepavyksta išvengti. Net ir tuomet, kai patys jaučiame atsakomybę už savo veiksmus ir vairuojame tvarkingai, nepavyksta išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis. Patekus į eismo įvykį, laukia daug nemalonių procedūrų, tarp kurių dažnai pasitaiko ir automobilio kėbulo remontas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šis darbas skirtas tik estetinei automobilio išvaizdai atstatyti ir gali palaukti, vis dėl to pažeistas kėbulas gali slėpti ir daugiau papildomų gedimų, tad į šią problemą nevertėtų numoti ranka.

Gali būti, jog bus pažeista ir automobilio geometrija, apšvietimo ar pakabos dalys, tačiau tam, kad nereikėtų spėlioti apie galimas pasekmes, verčiau savo automobilį patikėti profesionalams – atlikę visus patikros darbus, MBAUTO GROUP komanda informuos Jus apie transporto priemonės būklę ir paaiškins, koks kėbulo remontas bus reikalingas.

Svarbu pasirūpinti ne tik tinkamu kitų detalių veikimu, bet ir automobilio išvaizda. Kiekvienas iš mūsų galėtų patvirtinti, jog kelionės su dailiai atrodančiu automobiliu kur kas malonesnės, todėl atsilupę dažai ar lakas papildomo žavesio automobiliui tikrai neprideda. Nors gali pasirodyti, jog toks kėbulo remontas nėra vienas iš pirmųjų darbų, kuriuos reikėtų atlikti, vis dėl to, ilgainiui gali atsirasti ir daugiau papildomų problemų. Atsiradusios rūdys menkina ne tik automobilio išvaizdą, bet ir jo vertę, tad verčiau iš karto atstatyti reikiamą dažų sluoksnį ir pasirūpinti savo transporto priemonės išvaizda.

MBAUTO GROUP komanda visus darbus atliks atidžiai ir kokybiškai, tad Jūs ir vėl galėsite naudotis saugiai važiuojančiu ir tvarkingai atrodančiu automobiliu. Pašalinsime visus atsiradusius defektus, paruošime transporto priemonę dažymui ir ją nudažysime, tad jeigu pastebėjote įlenkimus ar įbrėžimus ant savo automobilio – patikėkite savo transporto priemonę mums ir mes suteiksime visą reikiamą pagalbą.