Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostika

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Pasirūpinti techniškai tvarkinga transporto priemone privalo kiekvienas eismo dalyvis – tik tokiu būdu galėsime būti tikri tiek dėl savo, tiek dėl aplinkinių saugumo kelyje. Kai kurie automobilio gedimai iš pradžių gali būti nepastebimi ir nekelti diskomforto jausmo kelionės metu, todėl juos pastebėti iš anksto yra pakankamai sunku – tam reikalinga kompiuterinė diagnostika.

Tokios procedūros metu galima pastebėti įvairius plika akimi nepastebimus gedimus ir įsitikinti, ar transporto priemonė iš tikrųjų tinkama kelionėms. Tai ypač aktualu tuomet, kai planuojama pirkti naują, tačiau jau kitų asmenų naudotą automobilį – kompiuterinė diagnostika tuomet padės nustatyti tai, ką transporto priemonės pardavėjas būtų linkęs nutylėti. MBAUTO GROUP, šiuolaikinės ir modernios įrangos pagalba galės įvertinti automobilio techninę būklę ir informuoti Jus apie galimus gedimus – Jums tuomet bus kur kas lengviau priimti sprendimą.

Dažnai pasitaiko situacijų, kuomet automobilio prietaisų skydelyje užsidega viena ar kita lemputė, kuri praneša apie transporto priemonės gedimus. Gali būti, jog tai tiesiog elektroninės sistemos klaida, tačiau dažniausiai tai prognozuoja rimtesnius gedimus, kuriuos identifikuoti padeda automobilio kompiuterinė diagnostika. Prisijungus prie automobilio valdymo blokų, galima greitai išsiaiškinti visas lempučių degimo priežastis ir nustatyti kitas iki šiol nepastebėtas problemas – tokiu būdu taip pat galima nustatyti variklio ar važiuoklės gedimus.

MBAUTOGROUP komanda atliks visus reikiamus elektroninės sistemos testavimus, nustatys gedimus ir suras efektyviausius jų šalinimo būdus. Saugios Jūsų kelionės – pagrindinis mūsų prioritetas, todėl pasitelkę į pagalbą aukštos kokybės įrenginius ir profesionalią komandą, padarysime viską, jog Jūsų keliones automobiliu lydėtų nuolatinis komforto jausmas.

Automobilio išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų, tad neretai esame linkę užsimerkti prieš problemas, kurios netrukdo sėkmingai pasiekti kelionės tikslo. Vis dėl to, ilgainiui tai gali sukelti ir didesnių nemalonumų, tad verčiau savo automobilio technine būkle pasirūpinti iš anksto. Kompiuterinė diagnostika – vienas paprasčiausių būdų užkirsti kelią galimiems gedimams.