Kodėl reikia dažyti automobilį?

Pirmą kartą automobilis nudažomas gamykloje, kurioje įgauna savo pradinę spalvą. Tačiau automobilis žmogui tarnauja ne vienerius metus, todėl dažnai dar bent vieną kartą gyvenime automobilis būna dažomas arba visai perdažomas.

Automobilių dažymas reikalingas, kai norite automobilį remontuoti po auto įvykio. Taip pat automobilis perdažomas dėl korozijos poveikio. Bėgant laikui ant automobilio atsiranda kėbulo dažų dangos pažeidimų, kurie paspartina korozijos židinių atsiradimą. Dažnai atliekamas dalinis pažeistos kėbulo vietos dažymas. Būna situacijų, kad automobilio savininkas tiesiog nori pakeisti automobilio spalvą, todėl jį perdažo. Kai kurie vairuotojai savo automobilius dažo dėl prastos jų estetinės išvaizdos, tai yra įvairių įbrėžimų, įdubimų ir panašiai.

Automobilių dažymas yra teisingas pasirinkimas, tik tai reikia atlikti tinkamai ir profesionaliai. Automobilių dažymo profesionalai žino, kaip paruošti automobilį dažymui. Automobilio kėbulas turi būti išlygintas, nugruntuotas bei sutvarkyti visi korozijos šaltiniai. Dažymo specialistai žino, kokias medžiagas naudoti ir kaip jas tepti.

Nusprendus dažyti automobilį būtina apgalvoti, ar norite perdažyti visą automobilį, ar tik pažeistą dalį. Dažant visą automobilį, jis atsinaujina ir yra padengiamas vienodos spalvos dažais. Dažant tik vieną automobilio dalį, tai būna pigiau, tačiau tuomet reikia atsakingai ir atidžiai rinktis dažus, kad nesiskirtų atspalvis. Taip pat, dažant kitas automobilio dalis reikia jas apklijuoti, kad jų neapdažyti, o po dažymo patartina visą automobilį nupoliruoti, nes po dažymo gali matytis, kad dalis automobilio labiau blizgės už likusiąją.

Automobilio dažus galite pasirinkti pagal jo spalvos kodą arba maišyti dažus pagal kokios nors detalės spalvą. Automobilio spalva blunka nuo saulės, todėl jeigu dažote automobilį ryškia gamykline spalva, tai automobilio dažyta dalis gali ženkliai skirtis nuo pablukusios automobilio dalies. Dažyti gamykline automobilio spalva geriausia tuomet, kai perdažomas visas automobilis arba dažomas vos kelių metų senumo automobilis.

Patariame automobilio dažymą patikėti šios srities specialistams. Dažant pas specialistus Jums nereikės rūpintis įrankiais ir visais paruošimo dažymui darbais, kovoti su dulkėmis ar galvoti, kaip džiovinti automobilį.

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Comments for this post are closed.