Padangų montavimas, balansavimas ir remontas

Padangų montavimas, balansavimas ir remontas

Padangų montavimas, balansavimas ir remontas

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Saugi kelionė automobiliu susideda iš daugybės smulkių detalių – tuomet reikalingas ne tik vairuotojo atidumas, bet ir tvarkingos automobilio dalys ir padangos. Būtent joms tenka skirti daugiausiai dėmesio, siekiant maksimalaus komforto kelionės metu – kelio dangai pritaikytos kokybiškos padangos padės išvengti nemalonių atsitikimų kelyje ir užtikrins stabilų važiavimą įvairiomis eismo sąlygomis.

Padangų montavimas, balansavimas ir remontas – dažniausiai atliekami darbai, kuriais tenka pasirūpinti net ir tuomet, kai kelionės automobiliu nekelia papildomų rūpesčių. Priklausomai nuo sezoniškumo, kasmet reikalingas žieminių ir vasarinių padangų montavimas ir balansavimas – tokiu būdu visuomet galime jaustis saugūs kelyje ir išlaviruoti net ir tuomet, kai eismo sąlygos itin sudėtingos. Tai ypač aktualu šaltuoju metų periodu, kuomet važiavimo sąlygas dažnai sunkina sniegas ar plikledis. Tik kokybiškos, tinkamai subalansuotos padangos padės užtikrinti, jog sėkmingai pasieksite kelionės tikslą, tad jeigu Jums reikalingas padangų montavimas, balansavimas ir remontas – kreipkitės į MBAUTOGROUP ir mes pasirūpinsime, jog ši transporto priemonės dalis nekeltų papildomų rūpesčių.

Dažnai nutinka ir taip, jog reikalingas padangų remontas. Pradurta transporto priemonės padanga, netikėtai kelyje pasitaikiusi duobė ar aštrus daiktas – tai situacijos, su kuriomis teko susidurti daugeliui iš mūsų. MBAUTOGROUP komanda patikrins pažeistos padangos būklę, esant galimybei ją sutvarkys ir pasirūpins, kad ir vėl galėtumėte mėgautis saugiomis kelionėmis.

Siekiant, jog kelionės metu nebūtų jaučiama vibracija ir nepatogumo jausmas, laikui bėgant nebūtų pažeisti ratlankiai ir pavyktų išvengti didesnių nepatogumų ar eismo įvykių kelyje, padangų montavimas, balansavimas ir remontas – vieni pagrindinių žingsnių, kuriuos turėtumėte padaryti prieš ruošdamiesi tolimesnėms kelionėms ar kasdieniam automobilio naudojimui. Profesionali mūsų komanda užtikrins, jog visi darbai praeitų sklandžiai ir greitai – patikėkite savo automobilį mums ir patys tuo įsitikinsite.