Prekyba padangomis

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Automobilio padangos – neabejotinai viena iš svarbiausių automobilių dalių, kurią privaloma pakeisti porą kartų per metus. Tinkama jų būklė užtikrins stabilų važiavimą net ir esant sudėtingoms eismo sąlygoms, o kokybiški variantai tarnaus daugiau nei vieną sezoną, todėl svarbu pasirūpinti, jog padangos būtų patvarios ir patikimos.
Prekyba padangomis – viena iš MBAUTO GROUP teikiamų paslaugų, tad jeigu ieškote tinkamiausio varianto savo transporto priemonei, mes visuomet pasiruošę Jums padėti. Skirtingas šių prekių asortimentas leidžia užtikrinti, jog lengvai atrasite variantą, kuris geriausiai atitiks visus Jūsų lūkesčius ir poreikius. Ypatingai šaltuoju metų periodu, kuomet reikia pasirūpinti žieminės padangomis, pasirinkimui daug įtakos turi ir kelio danga, kuria dažniausiai tenka važinėti – dygliuotos padangos rekomenduojamos tinkamos itin sudėtingoms eismo sąlygoms ir prastesniems keliams, tuo tarpu su minkštomis padangomis bus lengviau įveikti apsnigtą ar apledijusį kelio ruožą. Taip pat galima rinktis ir kieto mišinio padangas, kurios labiausiai pritaikytos šlapiai kelio dangai.
Vis dėl to, kiekvienu atveju tinkamiausias variantas yra labai individualus, tad užsiimdami prekyba padangomis tikimės padėti Jums surasti geriausią sprendimą. Profesionalūs ir kompetentingi mūsų serviso darbuotojai pasidalins savo ilgamete patirtimi ir išklausę Jūsų poreikius rekomenduos, kokias padangas vertėtų rinktis, tad jeigu ieškote praktiškų ir patikimų sprendimų – susisiekite su mumis ir drauge atrasime Jums tinkančias padangas.
Prekyba padangomis patrauklia kaina – vienas pagrindinių mūsų prioritetų, tad nuolat pildome savo prekių asortimentą laiko patikrintomis padangomis, kurios džiugina ne tik kokybe, bet finansiniais aspektais. Slidūs ar apsnigti keliai su geromis padangomis įveikiami kur kas paprasčiau, tad jeigu ieškote tokių sprendimų – MBTAUTO GROUP komanda pasiruošusi Jums padėti.