Automobilių, mikroautobusų dažymas

Automobilių, mikroautobusų dažymas

AUTOMOBILIŲ DAŽYMAS, KĖBULO REMONTAS

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

MBAUTO GROUP – tai automobilių remonto ir priežiūros servisas, teikiantis visas su automobilių problemomis susijusias paslaugas. Jei Jūsų automobilis pateko į eismo įvykį ir jam reikalingos tokios paslaugos, kaip automobilių dažymas, kėbulo remontas, kreipkitės į profesionalus. Atsakingai ir kruopščiai apžiūrime automobilį, nustatome kilusias problemas. MBAUTO GROUP naudojame tik naujausias kokybiškas priemones, įrangą bei techniką, todėl automobilių dažymas, kėbulo remontas mūsų servise atliekamas itin greitai ir kokybiškai.

Automobilių dažymas, kėbulo remontas – tai ne pavieniai mūsų servise atliekami darbai, tačiau visas teikiamų paslaugų kompleksas. Jei Jūsų automobiliui reikalingas automobilių dažymas ar kėbulo remontas, autoservise numatyta Jūsų automobiliui suteikti kur kas daugiau.

Transporto priemonės dažymo ir kėbulo remonto darbai:

  • automobilio paruošimas dažymui,
  • automobilių dažymas,
  • kėbulo remontas,
  • geometrijos atstatymas,
  • lanzeronų išlyginimas (įlenkimų tiesinimas),
  • automobilio poliravimas,
  • žibintų poliravimas.

Gera automobilio techninė būklė ir Jūsų saugumas yra tai, kas mums rūpi labiausiai, kalbant apie šiandien jau įprastą gyvenimą ant ratų. Reguliariai remontuodami ir atsakingai prižiūrėdami savo automobilį pasirūpinsite ne tik komfortu, bet ir savo bei aplinkinių saugumu, gera automobilio būkle. Žinoma, automobilio išvaizda taip pat svarbi kiekvienam vairuotojui. Todėl tokius darbus, kaip automobilių dažymas ar kėbulo remontas, ir visas kitas savo automobilio problemas bei įvaizdį patikėkite mūsų komandai – mes greitai randame paprasčiausią sprendimo būdą, darbus atliekame patikimai, užtikriname atliktų darbų kokybę.