Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas

BENDRAUKIME:+37061645777

SUSITIKIME: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius
Kalvarijų 143, LT-08221 Vilnius
Sūdmantų kaimas, LT-92449 Klaipėdos rajonas

SERVISO REZERVACIJA

Kiekvienas vairuotojas galėtų patvirtinti, jog net ir laikantis visų saugumo reikalavimų ir tinkamai naudojantis transporto priemone, gedimų išvengti nepavyks – laikui bėgant tam tikros automobilių detalės susidėvi ir galiausiai tenka pasirūpinti papildomais remonto darbais.

Važiuoklės remontas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių automobilių gedimų, kurį gali pranašauti daugelis netikėtai atsiradusių transporto priemonės problemų. Nerimą keliantis garsas kelionės metu, prastesnis nei įprastai automobilio veikimas – visa tai gali prognozuoti pirmuosius didesnius transporto priemonės gedimus, tad siekiant išvengti rimtesnių problemų, svarbu pasirūpinti tinkama automobilio priežiūra ir įsitikinti, ar Jums reikalingas važiuoklės remontas.

Ši automobilio dalis yra viena iš svarbiausių, todėl tinkamas jos veikimas užtikrins saugias ir komforto jausmo lydimas keliones, net ir tuomet, kai tenka važiuoti ilgesnius atstumus. Galbūt užteks subalansuoti ratus, o gal prireiks pakeisti guolius ar amortizatorius – verčiau nespėlioti ir patikėti automobilį savo darbą išmanantiems profesionalams.

MBAUTO GROUP komanda pirmiausia patikrins visas pagrindines važiuoklės dalis: vairo traukes ir antgalius, stabdžių vamzdelius ir žarneles, svirtis, sailentblokus, šarnyrus, įsitikins, ar tinkamai veikia amortizatoriai, spyruoklės, stabilizatoriaus traukės, įvorės, ratų guoliai ir kitos dalys, patikrins, kokia yra padangų būklė ir pasiūlys Jums tinkamiausią atsiradusių problemų sprendimą. Kai kuriuos važiuoklės gedimus iš pirmo žvilgsnio pastebėti gali būti sunku, tačiau ilgametė mūsų patirtis ir profesionali įranga suteikia galimybę pastebėti ir rimtesnes, važiuoklės viduje esančias problemas.

Nelaukite, kol Jūsų vairuojama transporto priemonė taps netinkama vairuoti ir savo saugumu pasirūpinkite iš anksto. Laiku neatliktas važiuoklės remontas gali iššaukti ir didesnes problemas, tad kuo anksčiau pastebėsite pirmuosius nerimą keliančius požymius, tuo mažiau teks investuoti į atliekamus darbus.

MBAUTOGROUP komanda, atlikusi visus važiuoklės patikros darbus, pasirūpins, jog ši automobilio dalis veiktų sklandžiai ir užtikrintai – pakeisime susidėvėjusias ar sugedusias dalis naujomis ir atliksime visus reikiamus restauracijos darbus.

Tvarkinga važiuoklė užtikrins saugias Jūsų keliones ir kelyje leis jaustis stabiliai ir užtikrintai – jeigu norite, jog kelionės metu Jus lydėtų maksimalus komforto jausmas, pasirūpinkite savo automobiliu iš anksto.